| anonim_4396 a întrebat:

De Valentine's Day vreau sa-i iau iubitei mele un buchet de trandafiri, dar asta pica joi si nu am timp de dimineata.
Credeti ca se ofilesc trandafirii pana joi la pranz daca ii iau miercuri dimineata/seara?
In ce sa-i pun ca sa nu ofileasca? Am auzit ca zaharul sau clorul ar ajuta.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Salut. Mergi la o florarie mai de Doamne-ajuta si cumpara floricelele, si vei primi un pliculet cu un praf care se pune in apa, pentru a pastra florile proaspete pentru 7 zile. Deci inainte sa le cumperi, intreaba de pliculetul asta, si daca au, cumpara.

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu se ofilesc, se fac mai frumosihappy

| Azµre a răspuns:

Faci în așa fel încât să îi ții la răcoare.

Răspuns utilizator avertizat
| Nuteintereseaza1999 a răspuns:

Ai putea sa ii iei miercuri seara si ii tii in apa pana maine zi..crede ma nu se ofilesc..am mai dat de cazuri asawinking