| Danyyloop a întrebat:

Dece nu imi citeste mp3-ul imi zice "dispozitiv necunoscut... unknown device"si nu stiu ce sa fac nu il recunoastee neeamcryingdau funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa trebuiasca instalat, sau sa aiba o problema cu conectivitatea pe portul usb, adica sa nu fie bun portul lui sau cel al calculatorului, sau sa fie intr-un file format neobisnuit pentru windows! Incearca sa dai pe My computer click dreapta, alegi Manage, si din fereastra aparuta alege Disk Management, o sa iti apara acolo partitiile din calc, hardul si tot ce mai ai care e sub forma de disk, si daca poti observa acolo si MP3-ul tau, sa zicem si sub forma de Unknown device, eventual click dreapta pe el si dai format, alegi un file system cunoscut de windows, de obicei pentru dispozitive de genul ala, sa alegi FAT32 pentru ca e rapid pe volume mici de date!