| Alëxąndŕą a întrebat:

Dece pe bune de ce trebie sa faca sex ca mie in vine sa plang? doar sambata cand sunt la o prietena sa dorm uite acum ii las de 4 ori pe luna in fiecare sambata ma duc sa dorm la o prietena si nu mai ascund prezervativele credeti ca am fost de data asta mai buna unpic nu o sa ii la sde 3 ori pe saptamana vreti sa mor din plans? mie im vine sa plang doar cand joc popa prostul cu andreea cristina mihaaela ce fac va zic prieteni mei? doamne si astazi s-a intamplat ceva ciudat i-am lasat ca andreea cristina nu au venit la popa prostu jucam in 4 doar in 4 asa ce faceam jucam in 2 nu e distractiv asa si m-am dus cu mihaela am mai stat la ea acasa si cand am ajuns dupa cateva ore mama si tata nu au facut sex wow credeti ca siau dat seama ca im vine sa plang (nu va spun dovezile ca o sa im zicet doamne tu spionezi intimitatea lor e ceva mai personal care iciun copil nu ar trebi sa vada decat daca are stai va spun dovezile deci credeti ca siau dat seama si spre norocul meu nu o sa ai faca niciodata inainte daca nu le ascundeam prezervativele si eramin casa spionam erau disperati laughing)) dupa rezervative ei erau la etaj cautandule in locul secret laughing))))))))))) ce secret e in nu v aspun unde si zic mama am venittttttt s i ma ia si im zice nu te-ai mai dus nu deci credeti ca siau dat seama ca im vine sa plang si sa pai sa nu im ziceti tocmai nebuna dar am dat cu calculatorul ala mic de pamant si l-am facut praffffffff dar de nervi si ca plangeam si nu va miai zic deci siau dat seama? si o sa ma intrebe daca da ce le spun? da ca o toanta nu ca o tampita sau du laughing/((

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vai de capul viitorului sotI don't want to seeIi transmit de pe acum condolenate

| Emena a răspuns:

Iti vine cam des sa plangi? nu?laughing tu fata.esti amuzanta laughing

| fluturas a răspuns:

Acum serios fara suparare, mergi la un psiholog, spre binele tauwinking

| gigiro a răspuns:

Ce vrei sa spui de fapt?

| micurutza2005 a răspuns:

Mai tu chiar nu vrei sa te corectezi nici la scris nici la comportament? ce e cu tine ai nevoie clar de un psiholog sa te reechilibreze spune-i mamei tale ce simti si ca se intampla ceva in comportamentul tau pana nu se agraveaza si se invecheste pentru ca o sa iti afecteze mai tarziu rau viata si relatiile cu familia, esti dezechilibrata tare fetito cere ajutor nu e normal ce spui si ce gandesti ai tulburari de comportament grave si asta nu e bine crede-macrying

| Laura a răspuns:

Nici nu mă obosesc să citesc toată întrebarea (și să o descifrez...). Din ce am înteles ești supărata că părintii tăi fac sex și că ai găsit prezervative în casă la Andreea și apoi ai dat cu un calculator de pământ. Îti vine să plângi, dar totuși râzi, ă? Cred că ai probleme la cap.

| Madalina_6503 a răspuns:

Vreau si eu sa et intreb cati ani ai de esti asa batuta in cap laughing)?