| obarbiebruneta a întrebat:

Deci am cont pe stardoll si daca ati observat cand iti faci cont iti da niste cadouri pentru superstaruri [ nu sunt superstar]... au trecut mult zile de cand mi-am facut contul dar cadourile alea nu au disparut. cum pot face sa dispara? Contul meu este http://www.stardoll.com/en/user/?id=71675624

1 răspuns:
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Nu poti sa le faci sa dispara dar oricum.doar tu le vezi. daca te viziteaza cineva nu le vede.trebuie sa devii star ca sa dispara.defapt primesti 30 S$ si un interior pentru camera.eu sunt ThandaCoverGirl big grin