| twyster90 a întrebat:

Deci am instalat worms 4 mayhem full si am dat play... Dupa scria loading si mai jos Use weapon. ceva de genu dupa imi iese la desktop adica nu s-a intamplat nimica.Asa si la gta san andreas inainte mergea perfect iar acum tot asa face cand urmeaza imaginea cu new game etc se iese... ce sa fac?sad

1 răspuns:
| Sclipiciosu a răspuns:

Poi frate trebuie sa reinstalezi windovsul (in cel mai rau caz) sau ai probleme cu protectia calculatorului un prieten are si el problema asta dar i-am rezolvat-o eu te-as putea ajuta daca imi spui cumva si tie ti se baga in bara fara sa scrie nimeni nimic pe mess sau ceva de genu adica sa nu-ti apara nimic pe ecran dar de aia sa-ti ti se bage in bara si cate-odata sa nu poti da click acolo jos in bara! daca da scirem la mesaje ok?big grin
Fundita?