| adyshka a întrebat:

Deci am messenger 9.0 Dar ca sa imi pot seta timpul la " idle ", nu pot sa ajung in privacy... adica dau acolo si imi apare gol.pagina goala.mereu.chiar si atunci cand aveam messenger 10.

Aveti un raspuns? contatctatzi-ma la adyshka42. e id-ul meu

2 răspunsuri:
| zapacita a răspuns:

Si eu am tot messenger 9 si iti apare,, idle'' nu mai cand pleci de la calculator si revi peste multa vreme iar la status iti va aparea,, idle'' si timpul! ex: daca sunt plecata de o ora la status va fi,, idle'' si daca te uiti scrie 1h(daca esti plecat de o ora iar daca esti plecat de mai mult scrie 1h si inca cateva minute sau...depinde) 1h=1 hour hour inseamna in engleza orabig grin nu stiu daca ai inteles ceva din raspunsul meu dar am incercat sa iti explic

| zapacita a răspuns:

Si eu am tot messenger 9 si iti apare,, idle'' nu mai cand pleci de la calculator si revi peste multa vreme iar la status iti va aparea,, idle'' si timpul ex: daca sunt plecata de o ora la status va fi,, idle'' si daca te uiti scrie 1h(daca esti plecat de o ora daca esti plecat de mai mult scrie 1h si inca cateva minute sau depinde) 1h=1 hour hour inseamna in engleza orabig grin nu stiu daca ai inteles ceva din raspunsul meu dar...am incercat sa iti explic