| rozbombon a întrebat:

Deci am si eu o problema.

Am tras si eu saptamana trecuta vreo 3 tigari in piept.:-s
Si de atunci tot imi vine sa tusesc din gat:-s
Oare de ce?
Prietenii mei trag de mai mult timp in piept si nu au avut aceste simtome, ei fumeaza si mai mult,,
Ce as putea face pentru a remediia acest lucruthinking
pss:nu as vrea sa stie parintii.

3 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns:

E normal sa tusesti astfel, daca e prima data...dar mai bine lasa-te de fumat! happy
Sau vrei sa ajungi ca oamenii cu cancer in gat, de pe pachetele de tigari?

| AlexisCishere a răspuns:

Si pentru durerile astea in gat.fa-ti un galbenus de ou frecat cu zahar si bea din cand in cand putin lapte..va face bine plamanilor.
Si acum, un sfat prietenesc: Lasa-te de fumat, presupun ca nu este deloc usor dar incearca, si vei vedea ca va fi mai bine din toate punctele de vedere..si fizic si economic si psihichappy

| LifeLines a răspuns:

Nu sunt experta dar s-ar putea ca plamanii tai sa fie mai sensibili. Remediu pentru problema ta: nu fuma! Si ca sa fi linistit ar trebui sa faci un control sub pretextul ca simti un discomfort la plamani.