| emmaloveemma a întrebat:

Deci am tot auzit oameni care isi doresc lucru asta si incearca tot felul de lucruri dar nimeni nu a pus vreo intrebare asa ca am sa pun eu.Toata lumea mai nou vrea sa fie roscata sau cum li se mai spune "ginger"si toti ne intrebam acum daca exista vreo rezolvare la problema asta. Vreo metoda vreun tratament ceva care poate schimba genetica unui om a il fqce roscat.Astept raspunsurile si ideile voastre.Multumesc!

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Am observat si eu o oarecare obsesie cu parul roscat in ultimii ani, insa nu toata lumea isi doreste asta. Nu exista niciun tratament, ci doar vopsea permanenta pentru par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea vrea sa fie roscata? Asta de unde ai mai scos-o?