| Da3m0n a întrebat:

Deci cand am descarcat metin2united a mers dar sal instalez imi apare alceva ca The application failed properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application. Dc nu merge va rog dau funda. Si adresa de mes metin2_fun17@yahoo.com. plzzzz.

Răspuns Câştigător
| Anonimul11 a răspuns:

Downloadeaza Net Freamwork si iti va merge.Asa mi-a facut si mie.

1 răspuns:
| alex12dobra a răspuns:

Bai va rog cine are metin2united sa mi-l dea si mie prin mess daca aveti mess adresa mea este alex12dobra va rog din suflet!