| anonim_4396 a întrebat:

Deci...caut de fiecare data cand intru la calculator un program de editat poze, insa nu gasesc absolut nimic.Am programele photoscape, photo editor.Insa aceste programe imi sunt ele de ajutor uneori, dar nu sunt ceea ce caut.Am dori sa-mi spuneti si mieun program prin care pot schimba fundalul pozei, culoare ochilor, culoara parului si mai multe. Am cautat photoshop sau photofunia, dar nu gasesc.Imi puteti scrie linkul programului/programelor in raspunsul vostru?:SVa rog!

Multumesc!:*

P. S:Nu uitatsi link-ul programului!

As dori cat mai multe raspunsuri, pentru a avea ce alege din elebig grin

5 răspunsuri:
| andreiyo50 a răspuns:

Eu folosesc http://picasa.google.com/, e free.

| FineBroAndy a răspuns:

Eu am folosit photoshine parca versiunea 5, dai search pe google.Nu iti pot spune exact linkul pentru ca il luasem anul trecut laughing

| MiSskAt-xx a răspuns:

Eu zic ca e destul de bun Photo Instrument http://www.photoinstrument.com/;;)

| QuadruplePersonality a răspuns:

Http://www.taaz.com/

fundalul nu ti'l schimba, dar ochii, parul, machiajul, genele, sfarncenele da. E online si free doar ca trebuie sa iti faci accont (free).

Succes