| xXx_5712 a întrebat:

Deci. ce subiecte sa vorbesk cu un baiat pe mess?straight face. nu ne cunoastem...va rog ajutati`mapuppy dog eyes. ii foarte dragut.si o sa ma intalnesc ca el. dar vreau sa par o tipa de treaba...si nu stiu ce sa vorbesk ca elcryingsi mai importanta nu stiu cum sa intru in vorba ca elcrying

1 răspuns:
| mirunaana a răspuns:

Fiind baiat el ar trebui sa aiba ideile. tu doar sa ii zambesti, sa il aprobi in tot ce spune deci sa il lasi pe el sa tina greul conversatiei... daca tot e baiat sa fie pana la capat.