| IQOnly a întrebat:

Deci...cine are o intrebare care este mai personala si e rusine sa o spuna cu voce tare(adica sa postezi intrebarea pe net) sa imi dea mesaj in privat! Raspund la orice intrebare! Aveti intrebari?

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Esti psiholog sau preot?

| Flav a răspuns:

Atunci ce te face sa crezi ca ai competente sau abilitati sa raspunzi la orice fel de intrebare? Uite, eu nu-s timid. Explica-mi si mie fenomenul Triunghiul Bermudelor, de ce femeia are mai multe orgasme ca barbatul intr-un act sexual sau de ce masturbarea e un pacat daca este sanatoasa. Poti?batting eyelashes

lolita
| lolita a răspuns:

Intrebare despre tine. ce sex ai?

| Cryssy a răspuns:

Nu am nicio intrebare. Daca e ceva o sa postez acea intrebare. happy Oricum e frumos din partea ta sa vrei sa ajuti lumea.

| IQOnly explică:

Nici una nici alta! Sunt utilizator TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti paranoic? ai facut sex vreo data cu veverite?
Ce?, e intrebarea in caz de fumezi. unde? in caz de ai parasit planeta.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ieri, a postat @Zazu-ca ar vrea sa ma cucereasca, ei uite ca eu vreau sa o cuceresc astazi.
Dar...sa nu ii zicidon't tell anyone...stttt