| Alexandru250201 a întrebat:

Deci daca fosta mi-a zis despre baiatul cu care a vorbit dupa ce ne am despartit ca a fost cea mai nepotrivita persoana si ca n ar fi vrut sa fie impreuna asta spunandu mi asta dupa ce ei deja nu mai vorbeau asta inseamna ca chiar s ar fi gandit la o relatie cu el chiar daca ea mi-a spus ca doar au vorbit? Voi ce parere aveti?
M as bucura daca mi ati raspunde serios pentru ca nu pot sa ma impac cu ideea ca asta s ar fi gandit la o relatie cu baiatu ala

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii pasa?
De ce ai despica firul in 4 daca nu esti tu implicat direct si nu te afecteaza?

| Alexandru250201 explică (pentru Violleta2022):

Ideea e ca nu stiu de ce ma afecteaza chestia asta. Voiam doar un raspuns din partea unei femei sa stiu cam ce ar inseamna 'cea mai nepotrivita persoana' cineva cu care vorbesti dupa o despartire

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea e sanatos cum pui tu problema.
S-a despartit de tine = te-a refuzat. Asta e marea problema.
Ca a refuzat si pe altii, chiar nu ar trebui sa te intereseze.
Iar ca sa dau si raspunsul ala "serios": daca a combinat si apoi refuzat 2 baieti in timp scurt, domnisoara habar n-are ce e cu ea, ce cauta sau ce o deranjeaza. N-as strica banii de suc pe ea, mai ales daca as fi din nou adolescent (sarac).