| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu chiar nu o sa mai intru pe situl asta! Imi apare mereu tampenia cu `concurs pentru alina `blablabla si mereu sunt nevoita sa dau x de n*ori...Adminilor,mesaj nu va trimit ca stiu ca nu raspundeti, asa ca va intreb daca mai merita sa intru daca trebuie sa-mi apara ***-ul ala de concurs mereu.

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie nu imi apare acel concurs.Delight nu renunta la acest site pentru ca eu chiar te consider un membru important al aceste familiilove struckNumai pentru ca apare acel concurs renunti la site?sadEste alegerea ta dar cel imi bine este sa ramai aici cu noi.big grin

| psiholoaga a răspuns:

Eu zic ca nu mai merita. Nu mai intra daca atata lucru te opreste si strica tot ce inseamna siteul. Fiecare pune in balanta si decide ce e mai bun pentru el; daca nu ai chef sa vezi concursul (care nici mie nu imi apare, apropo), nu mai intra pe site pana se termina.

| lia a răspuns:

Fii si tu mai rabdatoare, poate ca ai avut doar o zi mai agitata, poate ca maine nu ti se va parea ca este asa o tragedie. Si mie imi apare, dar nu ma deranjeaza atat de tare. Sper sa ramai printre noi... avem nevoie de tineeeeeeeee happy

Janina
| Janina a răspuns:

Mie mi-au raspuns mereu la mesaje si nu exagera, nu apare asa des concursul cu Alina tongue

| DenissaDeea a răspuns:

Of! si pe mine ma enerveaza la culme lucrul acesta! pur si simplu te obliga sa participi la concurs chiar daca nu vrei! Nu mi se pare normal sa intre peste mine ca un virus fortat! Ar trebui luate niste masuri in privinta aceasta! Cine vrea sa participe la concurs! cine nu vrea sa nu participe! Te felicit si te apreciez pentru curaj, nota zece din partea mea.

| valsulnorilor a răspuns:

Concursul Toti pentru Alina are pe baner si un x si daca dai clik pe x se poate inchide fara sa participi.
Pot sa spun ca nu apare mereu ci ocazional.
Poate fi si din cauza faptului ca am participat la acest concurs.
este o sectioune pe site "propuneri sau probleme pe care le intampinati pe acest site ", intra acolo si" dai in primire".

| micuta_8485 a răspuns:

Offffffff! si pe mine ma enerveaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti raspund cand au timp, au multe de facut ca nu-i usor sa administrezi un site, un blog, si ce altceva ar mai fi si plus sa ai si un pic de viata sociala, fii intelegatoare. Totusi nu inteleg cum iti apare concurs Alina, mie nu-mi apare. Imi plac raspunsurile tale desi ieri ma suparasem putin pe tine chiar si asa n-as vrea sa renunti, sincer! poate esti un pic suparata, esti a noastra acum si nu poti da inapoi :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu-mi mai apare mesajul cu Alina, dar nu ma deranja asa tare, pentru ca-mi place sa o vad pe Alina happy