| Furnicuta000 a întrebat:

Deci eu nu inteleg ceva si va rog sa ma lamuriti. De cate ori imi apare pe tik tok, insta sau Facebook un clip cu Gabriela Otil (sotia lui Dani Otil, cautati pe google, nu veniti cu comentarii de superioritate ca nu o stiti, ca cine e sau ceva de genul), 90% din comentarii sunt despre aspectul fizic, ca e urata, ca ce fata are, ca...cum de a luat-o Dani si chestii din astea. Imi scapa ceva? Mie mi se pare o femeie foarte frumoasa. Ce are lumea cu ea? Sunt curioasa de perceptia voastra

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Frumusețea e ceva subiectiv. Iar oamenii sunt răi.

| Hyperion7 a răspuns:

E frumoasa,dar lumea e rea și evident că va găsi nod în papura că dă,multi dintre ei sunt grași, ridați, bronzați neuniform la măciuca sau la păsărică și dă, evident că te ia oftica rolling on the floorwinking
Societatea de azi e prea pesimista, rea, bârfitoare, mincinoasă și nu pentru că ea e mai prejos, ci e mereu nemulțumită și niciodată nu ar recunoaște ceva mai bun decât aceasta(societatea).
Zic

| Nirvanaaa a răspuns:

Am dat un search pe net ca nu știam cine e.
E frumoasa doamna. Oricum lumea comentează la orice.
Întotdeauna unii vor considera urat, ceea ce altii considera frumos.

| Lupică27 a răspuns:

Nu mi se pare frumoasa, nu e pe gustul meu dar ce ma intereseaza pe mine ce-i place aluia.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

TOATE sunteți frumoase, fiecare femeie are ceva aparte prin care se va face remarcată și asta vă face UNICE și nu e nevoie să faceți absolut nimic special voi fiind deja speciale, niște capodopere.Dar la ea problema este CARACTERUL asta ne urâțește pe oricare din noi și totuși același caracter îl are și el soțul ei altfel nu se alegeau.Deci lipsa de demnitate, se expune ca o zdreanță purtând zdrențe, viața personală expusă, dar astea fac mai toate cuplurile de pe așa zisele rețele de socializare.Și ea făcea chestiile astea și înainte de a fi măritată deci pe soț fie că îl deranjează fie că nu, cine se aseamănă se adună. Asta îi deranjează pe unii deși nu ar trebui ci ar trebui să ne vedem și să ne bucurăm de propria viață NU să "urmărim" cum și-o trăiesc alții!