| andreeamarasabina a întrebat:

DECI INTREBAREA ASTA MERITA CITITA! hei deci sunt singura acasa o saptamana si ieri am chemat o clega pe la mine sa doarma cand a venit am mancat ne-am uitat la tv si cand sa ne bagam in bat mi-a spus ca a vazut o silueta alba pe banca [p.s am un pat de 2 persoane si deasupra lui am fereastra care da in curtea din spate unde avem banca] eu nu am crezut-o si am facut patul si ne-am bagat in pat pe la 12 noaptea a incept sa se auda tt felul de sunete in curtea din spate ia apoi peste 10 minute cam asa a inceput sa se auda zgomote din baie dusul cel putin mie mi-a sunat a dus
asa pe la 3-4 m-am trezit nu mai puteam sa dorm ma manca, capul ingrozitor sa nu radeti ca nu am paduchi asa si m-am dus sa ma spal pe cap ce vrei daca nu puteam dormi straight face mama si cand m-am ridicat in pat creeatura ai ca nu stiu ce e statea pe banca era o silueta alba banca e pozitionata cu spatele la gam si nu am putut sa i vad fata deci vreo 20 de minute am ramas pietrificataa! deci asta va poate confirma prietena mea ca s-a trezit si s-a uitat la mine cum stateam nemiscata pur si simplu nu puteam sa ma mai misc de frica!
de felul meu nu sunt fricoasa asa mi-am loat papucii si halatul si am fost afara cu o lanterna dar nu m-am dus pana la banca am stat pitita dupa coltul casei si aia nu mai era acolo! doamne a fost ciudat rau api am fost am facut un dus nu am mai adrmit mentionez ca am sunat-o pe mama a dua zi dimineata dar a spus ca derilez eu ca nu exista asa ceva cu tate ca inainte sa ne mutam avusese loc un incendiu dar dupa cate am inteles nu era nimeni acasa voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Vrei sa ne sperii la ora asta?

| andreeamarasabina explică (pentru clauss):

Nu! dar asta e nu am ce sa fac eu v-am cerut doar un sfat

| IzabellaVanessa a răspuns:

BUNA! Nu am avut crajul sa iti citesc toata povestea.dar in cazurile astea. vorbeste cu parintii tai si cel mai bine ar fi sa chemati un preot si sa faceti o agheazma caseihappy E cel mai bine asa :*