| giorgyana99 a întrebat:

Deci intrebarea mea este: Cum poate o fecioara(zodia mea) sa atraga un taur(zodia lui)? Cine poate sa ma ajute plizzzz

3 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/seductie/taur.php

Am gasit pe site-ul asta cate ceva. Sper sa te ajute! Desi consider ca nu trebuie sa te schimbi in niciun fel pentru un baiat. Conteaza sa fi tu insati!
Bafta si Sarbatori Fericite!

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/seductie/taur.php

Am gasit pe site-ul asta cate ceva. Sper sa te ajute! Desi consider ca nu trebuie sa te schimbi in niciun fel pentru un baiat. Conteaza sa fi tu insati!
Bafta si Sarbatori Fericite!

| Outspoken2 a răspuns:

Buna.Depinde si cum se comporta cel pe care vrei sa il atragi. Daca esti fecioara folosestete de talentele unei fecioare:fii calma, prietenoasa, misterioasa "senzuala"! Nu te agita.
Sarbatori fericite si multa sanatate!