| AdrianPetru98 a întrebat:

Deci mă duc la secretariatul facultății și îi anunț că voi susține lucrarea de licență la anul. Voi lua examenele din Sesiune asta (mă descurc la ele). După aceea ce fac? Dacă am luat Sesiunea dar nu mai susțin Licența? Ce documente îmi vor preda? Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Din cate am vazut pe site-ul oficial UAIC (Al. I. Cuza Iasi), se elibereaza un certificat de studii ("certificat de studii fără examen de finalizare", dupa cum spune sursa).