| Anq209 a întrebat:

Deci..ma plictisesc de aceea intreb(Raportez intrebari ce contin cuvinte obscene si jigniri)Ce ati facut azi la scoala?

Răspuns Câştigător
| AVRILavigne1000 a răspuns:

Eee ce sa fie ne-a dus la o biserica din oras si la pompieri asta a fost tare ca am dat cu furtunul de apa si am facut lac acolo m-am urcat in masina eu una vruiam sa o pornesc dar erau pompieri acolo.ne-am intors la scoala pe o caldura de nu puteai respira frate! de cam 27• noi mai eram si cu geci pe noi apoi ne-am dezbracat la piele de cald ce ne era

5 răspunsuri:
| DuLcyK a răspuns:

Am fost in parc, am vizitat un muzeu am desenat am fost la pinacoteca.

| Ana94 a răspuns:

Eu azi nu am făcut nimic, am preferat să stau în casă după ce ieri şi alaltăieri am umblat cred că prin tot Bucureştiul ca să particip la activităţile astea din "Săptămâna altfel". Pur şi simplu simţeam că nu mai pot, mă simţeam extrem de obosită.

| AVRILavigne1000 a răspuns (pentru Ana94):

Cred ca e greu sa umbli prin tot bucurestiul

| Ana94 a răspuns (pentru AVRILavigne1000):

Nu chiar prin tot Bucureştiul dar oricum, am umblat cu nişte colege şi nah, e obositor să umblii de colo-colo.

| AVRILavigne1000 a răspuns (pentru Ana94):

Asa e dar sa umbli prin tot argesul acum stiu fiecare caltisor am mers cu masina si am ajuns pana in olt