| andreea7520 a întrebat:

Deci, mănânc foarte mult (dimineaţa, la prânz şi seara) şi am o întrebare: dacă nu mă îngraş acum, există şanse ca peste câţiva ani sau chiar mai puţin să mă umflu aşa dintr-o dată? thinking

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Daca pastrezi acelasi ritm de viata te poti ingrasa in ani, cu timpul, dar brusc nu e posibil. Intervine aceasta ingrasare brusca numai in cazul unei dereglari a glandei tiroide.

| mihaa a răspuns:

O sa ai un corp de invidiat p[este un timp, asa eram si eu, mai slabuta, desii mancam f mult si in prezent la fel fac, sunt paguba la casa omuluibig grin, dar nu prea am ingras, ai 1 metabolism f bun, si nu te vei umfla dintr-o data din contra veii fii numa bunbig grin

| Anemona a răspuns:

Nu stiuhappyde fapt si eu am aceeasi problemastraight face... dar sincer nu cred pentru ca nu prea are cumbig grin

| justme85 a răspuns:

Nuu... Daca bei si 2-3 beri pe zi ai avealaughing

| justme85 a răspuns:

Nuu.doar daca consumi 2-3 beri pe zilaughing