| Iubiticatahh a întrebat:

Deci... mi-am downloadat counter-strike 1.6 de pe csbestial.com Faza e ca nu imi merge sa joc pe servere, adica nu imi gaseste serverestraight face Am mai avut mai demult cs si mergea! acum nu stiu ce are! Spuneti'mi ce sa fac sa mearga!sad (funda:-

1 răspuns:
| Danιel a răspuns:

1] Descarca fisierul acesta: http://css.setti.info/download/MasterServers.vdf
2] Intra in locatia CS-ului, acceseaza folderul 'platform' si apoi 'config'. Copie fisierul descarcat in aceasta locatie.