| xeno a întrebat:

Deci... Mie nu-mi mai merge microfonul si doar imi mergea.deci vorbeam pe skype si dintr-o data nu sa mai auzit am desfacut tot microfonu sa vad, nu avea nimic, totul era la locul lui.am bagat din nou fiecare Mufa la spate tot nimic, am intrat pe acolo in control panel la sound m-am uitat si nimic si tot nu merge nu mai stiu ce sa-i fac HELP PLSSSS!
Dau fundita dau si o bere :X numa ajutati-maaaacrying

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa fie microfonul defect sau pe placa audio o defectiune. Nu se poate spune pe net ci numai la fata locului. Ia o placa de sunet de la un prieten monteaz-o si instaleaz-o la tine si daca face la fel inseamna ca microfonul e dus. Mai usor: du-te cu microfonul la un prieten.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-te cu microfonul la un prieten. Vezi daca nu merge acolo si spune-mi pe privat ce ai facut.

| xeno explică:

Dar asculta sorin
eu cand bag Mufa de la microfon la spate mil detecteaza...
Scrie Microphone Device...dar el tot nu merge.Si din senin asa s-o bulit si nu mai stiu ce sa faccrying
daca mai dai un raspuns bun sau ceva sa fac iti dau fundita

| xeno explică:

Mno...gata era de la microfonlaughingavea un fir rupt in el.am rezolvat. oricum iti voi da fundita pentru ca te-ai oferit sa ma ajutibig grin