| TDGMeebu a întrebat:

Deci

Niste statusuri pentru mess in legatura cu muzica rock?

Adica, mai mult pentru cei care isi baga mainile in urechi cand aud rock'ul straight face

Ceva de genu: Gusturile nu se discuta! laughing

Si am vazut la unele persoane, au la nume aici pe TPU, pe mess si pe hi5 si nu numai, unele semne cool, ba inimioare ba alte chestii, de unde pot sa iau? happy

9 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

si de ce vrei sa superi manelistii din lista ta cu "statusuri rock" copiate? nu poti sa asculti rock si atat?

| tarziu a răspuns:

Http://images.google.ro/images?hl=ro&source=hp&cu=rock+love&gbv=2&aq=f&oq= si te duci pe restul paginilor pana gasesti ce'ti place
idee de status? "rock hard or go home!"

| TDGMeebu explică:

Nu merge link'u sad

| TDGMeebu explică:

Nu am zis ca vreau sa'i supar, dar totusi fac niste talente cand aud rock si vreau sa le fac si lor asa straight face

| misfit a răspuns:

Eu acult metal si imi pun la status cateva versuri dintr'o piesa. Eventual pun si link'ul cu piesawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai copy sh paste la alea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1Manelistu are lese de aur ...rockerul are bratari si lanturi cu spini
2Manelistii canta numai despre bani, avere, bautura si dusmani... rockerul despre furie si rebeliune
3Manelistul se imbraca doar cu versace deala de cocalari... rockerii se imbraca stil gothic si de strada pentru a nu atrage "pitipoancele"
4Manelistu are freza de ****... rockeru are o creasta cool
5 Rockerul da din cap ...manelistul danseaza cu ce gandeste : cu FUNDUL [laughing]

| FlaviusCarbon a răspuns:

ROCKUL alternativ sau hard-ROCKUL e suprem nu manelele astea care ne fac tara de rusine

| sergiuanton a răspuns:

Brothers everywhere
raise your hands into the air
we're warriors, warriors of the World