| iulia165 a întrebat:

Deci nu mai pot ce credet am facut ce nu trebuie ma a sunat seful la tata acasa ca e ciar mama la spital ca tata a plecat la urgenta la ia eu am zis adevaru ca nube la spital si acum mama si tata sunt suparati pe mine ca l-am date de gol pe tata voare am facut bine ca n-am mincit sau am facut rau ca n-am mintit nu stiu voi ce ziceti

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Ai făcut bine ca nu ai mințit. Nu te îngrijora, ei își vor rezolva problemele ca adulți. Tu continua sa spui adevărul și fii mereu sincer. Învinge răul prin bine.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti sa reformulezi in limba romana? Ca e imposibil de citit ghiveciul ala.

| darrio2007 a răspuns:

Ai auzit de semne de punctuatie? Bine ca nu ai mintit. Bravo! Ai o funda de la mine.

| HappinessForever a răspuns:

Nu ar strica sa treci pe la ora de "limba romana".