| cucu a întrebat:

DEci nu`mi plang de mila, este doar haz de necaz.
In liceu, m`am indragostit nebuneste de o fata foarte frumoasa cu care am avut o relatzie si mai frumoasa de vreo 3 ani si jumatate, timp dupa care ne-am despartzin din simplul fapt minor ca am gasit`o in pat cu unu dintre cei mai buni prieteni ai mei.
apoi dupa vreun an si ceva m`am indragostit iarasii de o fata cu care am stat vreun an, timp dupa care ne-am despartzit din simplul fapt ca ea s`a indragostit de fostul ei coleg de banca.
Dupa o alata buna perioada de timp m`am indragostit de o pustoaica care a plecat din tara. am lasat totul si m`am dus dupa ea, cand am ajuns acolo mi-a spus ca de fapt ea nu ma mai iubeste.
acum putin timp m`am indragostit de o alta fata care mi-a spus ca isi doreste o relatzie serioasa si ca nu vrea sa sufere din cauza mea, si eu am asigurat`o ca vreau acelasi lucru. de 3 zile nu`mi mi-a mai raspuns la telefon. astazi mi-a spus ca am fost decat un
moft si ca de fapt este cu altcineva de ceva timp.
Intrebarea mea este urmatoarea. Daca aici unde sunt salariul meu este de 12573 DIHRAMi si o sticla de absolut costa 213 Dihrami ...cate sticle pot cumpara? va intreb pe voi ca eu tocmai am terminat`o pe prima si nu mai pot sa calculez.
PS dau si fundita daca o sa mai pot lucra cu mouseul big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai cucule? esti plin de noroc, ca broasca de par, ma. e bine ca te consolezi cu o sticla.astazi.dar maine las-o naibii de sticla si dai inainte cu fetele.trebuie sa gasesti si tu una care sa te aleaga, cel mai frumos, cel mai cinstit, cel mai destept, cel mai puternic dintre toti.va veni si la tine fericirea.rabdare.

7 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Daca pana acum ai avut bafta la fete, de ce sa-ti ineci amarul in bautura si sa nu ai in continuare bafta la ele? Daca as fi in locul tau, m-as considera norocos(sunt fatahee hee). Bautura nu face decat sa te aduca intr-o stare deplorabila.Asa ca treci inapoi la luptabig grinBafta!

| ☼loli☼ a răspuns:

Ai dreptate, tu chiar traiesti o drama, cred ca esti cu moralul la pamant... bucura'te ca ai avut parte de relatii frumoase si destul de lungi, chiar daca toate s'au terminat rau. O sa gasesti si tu o fata care ti se potriveste si care e si serioasa pana la urma.
Si poti sa cumperi 59 de sticle cred happy

| cucu explică:

@Tepes ...frate nu credeam ca aici unde orice european poate avea o fata diferita pentru fiecare zi a saptamaniii o sa ma indragostesc ...deci este incredibil.

| cucu explică:

Ma e bine si singur ca poti face ce vrei cand vrei fara sa trebuiasca sa dai explicatzii nimanui... dar nu e mai bine sa ai pe cineva langa tine? sa te trezesti dimineata langa cineva pe care sa stii ca iubesti si orice ar fi sa stii ca te iubeste?

| cucu explică:

Ma v-a zis ca nu`mi plang de mila ...si nici nu vreau mila. gata s`a rezolvat problema.si nu`s cu moralu la pamant ci doar putin tristwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat varianta:sa se indragosteasca ele de tine? nu numai tu de ele? Dar daca nu prea poti lucra cu mouseul nu stiu ce faci din DIHRAMI-i tai, fata tot pleaca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ar fi? orice-ar fi sa te iubeasca? nu-i chiar asa...esti un idealist cucule, nu stiu ce filme ti-au aratat aia dar nu-i mai trage cu absolutul.Investeste cu cap si fetele se vor tine stup dupa tine.