| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu stiu de ce, dar cand pun o intrebare sau raspund cuiva sunt aprobate doar dupa o zi sau chiar doua, daca asi avea o problema si asi avea nevoie de ajutorul vostru ca sa imi dati un raspuns rapid ar trebui sa stiu problema cu 2 zile inainte ca aceasta sa se intample si acest lucru e imposibil. Pot sa fac ceva? le-am scris problema aceasta la "CONTACT"dar nu mi-au raspuns si am mai insistat dar nimica, deci nu stiu ce altceva mai pot face.Help!

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde de activitatea moderatorilor. Daca ei au treaba si nu pot modera dureaza mai mult. Daca vrei imi poti da un mesaj pe privat si voi accepta intrebarea daca respecta standardele. Mai ai nevoie de acordul a inca 2 moderatori oricum.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru ca esti utilizator nou intrebarile si raspunsurile tale trebuie aprobate de 3 moderatori. Daca e ceva urgent trimite-mi un mesaj privat si incerc sa rezolv cat mai repede aceasta problema, conditia e ca intrebarea sau raspunsul sa fie decente si in limita bunului simt.

| Alex_7297 a răspuns:

Utilizatorii noi sunt monitorizaţi de administratori, peste câteva zile vei putea răspunde instantaneu. Şi eu am avut problema asta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Așteaptă sa ai aprobate 30 de răspunsuri, după răspunsurile și întrebările nu vor mai fi monitorizate și vor apărea instantaneu pe site.

Bafta și bun venit pe site.