| DeEa_8231 a întrebat:

Deci, plac un baiat dar el nu ma place dar nici eu nu vreau sa il plac asa ca incerc sa plac alt baiat doar ca sa nu il mai plac pe celalalt dar nu stiu daca el ma place. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Nu poti sa iti comanzi sentimentele. Odata cu trecerea timpului o sa regreti ca te-ai impotrivit si ca nu te-ai combinat cu cel de care iti placea cu adevarat. :-s
Bafta! :*

1 răspuns:
| JustBeEvil a răspuns:

Draga mea, totul vine din inima.scapa de trac si intreaba-l...nu ti-am fost de ajutor dar am incercat...