| anonim_4396 a întrebat:

Deci, plac un baiat de la scoala big grin si eu nu l-am observat inainte, el da, iar acum e invers adica de cand il plac sta numai in clasa. ff rar iese abia daca il "prind" de ce sta numai in clasa? de la un timp e rece. sad vreau sa zic nu se mai uita la mine asa des. sau chiar deloc sad si mi-am facut si la sperante! broken heart

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Daca nu stie ca il placi iti dai seama ca nu o face intentionat, si eu stau mai mult in clasa, nu prea ies in pauze. Fa si tu rost de idul lui si vorbeste cu el, imprieteniti-va poate ajungi sa il intrebi si dc sta asa de mult in clasa, deci in principiu, daca tu chiar il placi sa vorbesti cu el sa incerci sa fii prietenoasa, ca sa nu te pomenesti ca ti-o ia alta fata pe dinaintewinking Chiar si pe hol daca il prinzi odata iesi cu ceva in evidenta, prefate ca intri in el, orice.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poate nu stie ca il placi sau te placea inainte si a renuntat intre timp vazand ca tu nu dai nici un semn.

| tim a răspuns:

Mai treci pe langa el stiu eu, intra in discutie cu el in clasa, nu despre dragoste ci de orice altceva, oricum tot acolo ajungeti. Ti-e rusine de ceilalti? Da-i incolo pe ceilalti, doar el e mai important, nu?! Cum zicea si dead.and.gone,sa nu ti-o i-a alta inainte.Bafta

| ZuZu_1363 a răspuns:

Pai cand il vezi pe coridor incearca sa te bagi cu el in seama ca si cum ati fi prietenihappy incearca sa afli de la alte persoane daca te placewinking (eu asa am facut odata sh a functionathappy...bafta:Xbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bacemi sunt de acord cu tine, dar ce pot sa fac? crying

| gabby_2267 a răspuns:

Poate ii e rusine de tine