| DDDDDD a întrebat:

Deci, saptamana viitoare am banchetul si as vrea sa trimit niste mesaje la invitati ca sa ii invit, dar nu am nici o idee despre cum ar putea "suna" un asemenea mesaj.

Ma pueti ajuta, va rog?

E urgenthappy

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Un text cat mai simplu si direct. Din proprie experienta stiu ca textele mai complicate, de multe ori, te fac obiect de glume.
Daca vrei sa te inspiri da o cautare pe google cu textul "invitatii banchet (cl.VIII, ori liceu, dupa caz) si o sa gasesti surse de inspiratie.
Petrecere placuta!