| jupiterhhhg a întrebat:

Deci situatia mea e asa am dat de un ciudat care practic imi zicea tot ce fac indiferent de unde eram (nu are importante ce si cum ) nu-mi pasa de unde stia,pot in vreun fel sa-l trag la raspundere? repet e un ciudat,culmea mai am si anxietate, am o ruda care m-ar putea ajuta, dar mi-e sa nu ma scoata chiar pe mine vinovat, pai cu ce sunt eu de vina ca un ciudat se baga in intimitateaa mea? sunt curios voi cum v-ati simti daca un ciudat v-ar suna si v-ar zice exemplu vorbesti cu maica-ta despre x chestie sau sau te intalnesti cu el si sa iti zica ce ai facut ieri, nu conteaza cum a aflat (n-are nicio importanta).

1 răspuns:
| Mosotti a răspuns:

Si daca a aflat ce? Atat timp cat asta nu iti face rau nu ai tu treaba.
Lasa-l sa stie.

E baiat destept, bravo lui ca il duce mintea pana la urma.
Problema se pune cand iti face rau cu ceva.
Si nici atunci nu poti sa-l tragi la raspundere, ca daca afla tot e mare si tare, are influenta si la firmele de telefonie si tot, detectivi.

Te-ai pune cu dracu si nu e bine tot pentru tine.