| forever4u a întrebat:

Deci..stiu ca suna cam aiurea dar chiar am nevoie de ajutor. De exemplu azi ma epilez pe maini/la subrat/pe picioare/pe burta sau in alta parte...maine imi creste parul la loc si inainte nu imi crestea asa repede. Am 14 ani. Si nu am facut sex... Cineva mi-a zis ca se intampla din cauza la hormoni..cum scap de chestia asta?:-s

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are legatura epilatul cu Dragoste si sex?!

| forever4u explică (pentru anonim_4396):

Pai mi s-a spus ca trebuie sa fac sex ca sa scap de ei si nu stiu daca e adevarat sau nustraight face

| forever4u explică:

Ai auzit prost!winking