| toxicgirll a întrebat:

Deci. Sunt fata. am 14 ani si 8 luni si as vrea sa invat sa stau in maini si toate astea. dar stiu ca imi trebuie forta in maini iar eu nu am laughing. Puteti sa ma ajutati? niste idei de ce as putea face? [fara sala ]
Multumeesc:* [ funda ]

1 răspuns:
| theorizer a răspuns:

Intai inveti sa stai in cap si dupa ce ai ivatat bine asta, din stat in cap trebuie sa te ridici in maini, eventual dintr-o miscare, scurt.
Muschii n-o sa-ti creasca peste noapte, dar exercitiile te vor ajuta sa intri in forma, sa foloseti la capacitatea maxima muschii pe care ii ai.