| anonim_4396 a întrebat:

Deci TPU. am nevoie de niste site-uri unde sa pot gasi imagini exresive de craciun. daca ma ajutati raspunsul cel mai bun va fi premiat cu o funda cu un vot si cu cererea de prietenie. ajutati-ma:XPS:cat mai repede!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Bai ce urat laughing i-ai dat baiatului o pagina google.
Nu stiiu seety. scrie pe googe screensaver intri pe paginile care iti apar si dai la tema Sarabatori christmas.O sa te distrezi

| sWeety3 a răspuns:

Iti multumesc foarte multangeliqdreamlove struck multumesc poftim fundita ta:*!

| sWeety3 a răspuns:

Draga mental ce baiat?//sunt fata.esti paralel raubig grin