| anonim_4396 a întrebat:

Decii. Buna TPUhappy
Vreau si eu niste replici dure!
Adica este la mine in clasa una. care e sub orice critica.se crede. vai stiu eu cine.are aere de superioritate.crede ca daca face "caterinca" mereu. e de gasca.adica mai glumit. dar nici cum face ea. si tipa ca descreierate.cand vrea.adica daca vrea ea sa plece si nu te dai tipa.ca nebuna, bine si eu tip. dar. vreau s-o enervez!
Deci replici dure! ca si "hai sa iti fac picioarele cum se misca. sau cand vb eu. tu taci" :d
va rog, ma ajutati? happy

1 răspuns:
| Dean1996 a răspuns:

Da-te mai incolo, imi respiri aerul
(in caz ca sterge tabla, ii poti striga) sterge-te pe tine de pe fata pamantului(asta o stiu de la colegilaughing)
Iti arat eu tie ce inseamna tupeu
Daca ai muri ne-ai face un bine
Prefer sa fiu calcata de cai salbatici decat sa iti spun,, buna"
Taci, nu vezi ca vorbesc eu?
Ai face mai bine sa ai grija cu cine vorbesti, duro, ca altfel o patesti.
Toti prietenii tai sunt ca si tine, adica falsi.
Eu zic sa te cari de aici ca nu esti binevenita.JET

Altele nu imi mai vin in caphee hee