| Alexandraaa_8011 a întrebat:

Definiti vise si fantezii. Ce inseamna pentru voi? Cum ar fi lumea fara ele? Multumesc din suflet. >big grin

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Vise = casa, vila si piscina
fantezii = Pamela Anderson, de fapt nu, stranepoata-sa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanteziile sunt dorintele tale arzatoare, care ai vrea sa le faci dar stii ca nu poti.insa,tu continui sa le ai, ca un fel de scop in viata.de vise nu ma pot pronunta

| AddaXD a răspuns:

Dupa mine visele nu sunt numai ceea ce visezi dupa ce ti se inchid ochii, ci si lucruri pe care iti doresti sa le ai si sa le faci, iar fanteziile tot un fel de vise dar mai irealiste. Eu cred ca sunt frumoase si nu ai nimic de pierdut daca visezi happy happy happy