| Lawliet14 a întrebat:

Depresia mai face o victima. Este una din bolile secolului nou? Un fost mare fotbalist la Steaua, Lucian Balan, s-a sinucis. Am inteles ca s-a luptat cu depresia dar recent i-a murit mama. Dumnezeu sa il ierte!

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Depresia-Boala prostului, lovește din nou!
Dacă nu gândești, trăiești degeaba. (L.Sleep)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce să-l ierte?

| MaybeJustMe a răspuns:

Problema lui, nu ar trebui sa iti bati capul degeaba cu asta.
Depresia este tot mai des intalnita, si singurul remediu pentru ea il gasesti tu insuti, din propria experienta stiu ca nu te poate ajuta nimeni. Daca tu cedezi, atunci esti dus pe apa sambetei.