| Latinmoon a întrebat:

Descrie-mi un lucru amuzant din copilaria ta. love struck

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bătaia pe coliva în cimitir de pastele mic, vouă vi se pare nebunesc ceea ce e era viata noastră atunci, era alta viata, popa ne alerga prin cimitir haaaa, lumea era mai buna, nu era atata răutate, ura

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aveam un numar vechi la motocicleta, ruginit. L-am vopsit cu alb, am pictat cifrele cu rosu, si a iesit un numar provizoriu (fals).
Apoi am pornit rabla aia de motocicleta, am dat o tura de cartier, iar lumea s-a scandalizat, si incepea sa puna intrebari celorlalti copii, daca e inmatriculata scula, daca am permis (la 13 ani).
Atat de amuzant eram.

| andreitpu040602 a răspuns:

3 cuvinte
TOM SI JERRY