| ninita a întrebat:

Descrieti lumea fara google, youtube sau yahoo! asa cum v-o imag voi si cum va-ti descurca

Răspuns Câştigător
| MariaN_3122 a răspuns:

Si daca vrei descrisa adica asa cum s-ar zice sa nu fi existat aceste siteuri si nici sa nu fie facute altele asemanatoare ce sa zic naspa rau nu as avea motiv sa mai deschid pc-u laughing cred ca prindea si paianjeni laughing)

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu nu m-as descurcabig grin

| BoGhDaN a răspuns:

Haos total catapulte care arunca calculatoare in sus jocurile sunt rupte in bucati basescu e fericit ca moare lumea si noi il omarm pe basescu

| MariaN_3122 a răspuns:

E inutil.adica daca nu era google, youtube, yahoo se gasea oricine in proportii de 90% din cei care sunt experimentati in pc-uri sa creeze unsite asemanator. Sa stii ca cei care au creeat google, youtube, yahoo nu sunt ultimii oameni destepti si inteligenti de pe pamant, mai sunt cu miilewinking