| DjSmoKEE a întrebat:

Descrieti un moment din viata voasta cand ati avut parte de o situatie conflictoala si cum ati iesit din ea?

1 răspuns:
| Bunicul62 a răspuns:

In braila eram sa ramin si fara cai si fara caruta Ca au sarit niste nelegiuiti de tigani sa taie sleavurile de la cai, dar am incercat cu vorba buna si nici gind sa priceapa, atunci am pus mina pe bici si dadeam in ei ca aia mici la plugusor aveam si bita in mina sa ii miluiesc si am reusit sa ii razbesc pe primitivi