| Korb a întrebat:

Desi sunt inconjurat de o multime de oameni, ma simt atat de singur...V-ati simt vreodata asa si daca da, cum ati scapat din starea asta?

Răspuns Câştigător
| Meeeeee23 a răspuns:

Cunosc senzatia, de cateva luni am realizat si eu asta, desi esti inconjurat de multe persoane in unele momente iti dai seama ca te simti *** alone, eu una m-am gandit mult la chestia asta intr-o zi si am realizat ca desi ai prieteni niciodata nu trebuie sa pui suflet ...De ceva timp m-am gandit ca nuar mai trebui sa ma intereseze asa de tare de lumea din jurulmeu nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic. Ma refer la faptul ca sa nu te astepti la foarte multe din partea persoanelor. Si trebuie sa gandesti pozitiv ca viata merge inainte. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| H3ADsHoT a răspuns:

Exact asa am fost si eu acum o luna.Am fost la psiholog si mi-a spus ca am ajuns la timp.Pur si simplu am intrat in depresie.Cand am aflat am ras dar acum, dupa cateva sedinte, ma simt super.recomand

| Meeeeee23 a răspuns:

Cunosc senzatia, de cateva luni am realizat si eu asta, desi esti inconjurat de multe persoane in unele momente iti dai seama ca te simti *** alone, eu una m-am gandit mult la chestia asta intr-o zi si am realizat ca desi ai prieteni niciodata nu trebuie sa pui suflet ...De ceva timp m-am gandit ca nuar mai trebui sa ma intereseze asa de tare de lumea din jurulmeu nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic. Ma refer la faptul ca sa nu te astepti la foarte multe din partea persoanelor. Si trebuie sa gandesti pozitiv ca viata merge inainte. Sper ca te-am ajutat.

| thegatekeeper a răspuns:

Da, intotdeauna ma simt asa, pentru ca nu ma pot conecta cu oamenii, in general, decat cu 2-3 persoane. Nu pot sa depasesc senzatia. Singura solutie este sa ies insotit de o persoana mai apropiata mie cu care sa discut si sa imi distraga atentia, desi uneori, chiar si asa ma cuprinde acea senzatie.

| MaliciousDeath a răspuns:

Te-ai gandit ca poate esti inconjurat de persoanele nepotrivite? Fii mai selectiv cand vine vorba de persoanele ce te-nconjoara.

| Blamely a răspuns:

Petrece niște timp cu cineva apropiat și îți va trece.