| realistul01 a întrebat:

Despre ce discuti azi cu prietenii pe mess, skype,?

Răspuns Câştigător
| Kristtine a răspuns:

Filme,jocuri, ne dăm poze, mai povestim ce a făcut unu şi altu. unde plecăm. ce am vrea să mai facem ETC. găsim noi un subiecte de discuţie.

2 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Poti creea mici joculete, lasa'ti imaginatia sa curga.Ohh cat de mult a decazut omul...sa nu fie in stare sa comunice.Dar te inteleg. Oamenii nu sunt pe internet cum sunt si in realitate, tine minte asta

| Kassandra1408 a răspuns:

Despre tipul dragut pe care l-am intalnit la magazin, despre examenul de admitere de peste o spatamana, despre viteza mea groaznica la internet prin vodaphone si despre vecinele mele barfitoare big grin