| DxSmekerDx a întrebat:

Despre ce este vorba in melodia >>>--- http://www.youtube.com/watch?v=S9XEGBrA99E

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Versuri Bob Marley - Bad Boys versuri.

UH! Băieţi Bad Watcha Gon, Watcha Gon, Watcha gând să faci?
Când au sudedongdong venit pentru tine?
Lasă-mă! Whatcha vrei să faci? Când au venit pentru tine?

băieţi Bad, Bad Boys Whatcha facem ascultati de gând să faci?
Când au venit pentru voi, baieti? Bad Bad Boys ascultati de gând să faci?
Whatcha să faci Whatcha de gând să faci când vin pentru tine?

Când au fost de opt si tu ai avut vise rau sa te duci la şcoală
Şi aceasta este regula de aur, Deci, de ce esti acţionează ca un nebun sângeros
Dacă obţineţi cald, atunci trebuie să obţineţi cool!

băieţi Bad, Bad Boys Whatcha facem ascultati de gând să faci?
Când au venit pentru voi, baieti? Bad Bad Boys ascultati de gând să faci?
Whatcha să faci Whatcha de gând să faci când vin pentru tine?