| Andy_2997 a întrebat:

Diferenta intre pupic si sarut? Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Pupicul este pe obraz.pe mana la persoanele mai in varsta.si se foloseste si in situatii cand, cunosti sau respecti persoana respectiva.si sarutul e atunci cand iti saruti prietena.

5 răspunsuri:
| Marcela a răspuns:

Pupik.este doar asa...muah! cum o pupi pe mama ta...pe buze fara se deschizi gura
. si sarut este... un sarut :S adica sa deschizi kura...asa il saruti pe prietenul tau happy
tongue

| baru a răspuns:

Salut. Tot cea ce este pupic, este ceva amical ceva prietenesc. Tot cea ce este sarut, este o relatie intima. Nu in toate cazurile, dar acolo se va ajunge. Mai bine spus, de la sarut se ajunge la sex. Este al doilea pas. Pa

| Oxanna a răspuns:

Pupicul este ceva intre:
amici,
mama-fiu/fiica,
copil/adolescent/tanar-persoana in varsta,
doua prietene,
si dureaza muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulte mai putin decat un sarut

sarutul este ceva special: o dovada de dragoste intre doi iubitihappy fundiii?

| clauss a răspuns:

La pupic nu depui efort, pe cand la sarut... oho!

| Ana a răspuns:

Pupicul este amical pe obraz iar sarutul este ceva mai mult intre iubiti