| anonim_4396 a întrebat:

Din 500 de prieteni de pe Facebook. La nevoie, căți crezi că sar să te ajute?

8 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Maxim cinci.

| Iepuroi a răspuns:

2-5

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prietenii nu sunt ajutoare moca.
Iar aia de pe Facebook nu sunt nici macar prieteni.
Problemele se rezolva in familie/pe cont propriu.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil niciunul, lumea e prea rea in ziua de azi, numa sa te plângi unuia de necazul tau și după sa-l asculți ce vorbește cu cei din casa...crede-ma, nicidecum chestii drăguțe și plus de asta sigur se și bucura de necazul tau.
Nu încredere în oameni, oamenii sunt bestii fără suflet și deși te pot păcăli cu chipul lor, posibil sa ascundă o inima de piatra.
Prietenii pe Facebook sunt fix ca trecătorii pe strada ...se uita la tine și nu prea au timp de problemele tale că le au pe ale lor și deși scenariul suna Sf, așa e...din păcatesad
Ai grija cui te destăinui, posibil sa regreți ulterior!
Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1-2, sau poate nici aceia.

| Fantaspirit a răspuns:

Toți și nici unul.

| Nirvanaaa a răspuns:

Vreo 5.