| krisstalin a întrebat:

Din care motiv selena gomez s-a despartit de justin bibier?

16 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cred ca a descoperit ca Justin Bieber n-are puta sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Cred ca nefolositor ti-a dat o fana de-a lui, dar pentru mine e amuzant rau laughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu i-am dat nefolositor fiindca doar un barbat frustrat se ia de puta altuia si in special de niste adolescenti/tineri.

Nu-s fan Bieber, n-am nici varsta nici puterea psihica sa-l vad in fata ochilor daramite sa-l mai si ascult. E doar posesorul unei voci bune care a luat-o razna de atata faima. Ma rog, daca o mai avea si vocea aia de la inceputuri...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Mie mi se pare mai apropiat unu ca bieber sa fie luat in ras decat aparat. un cocalar care a ajuns sus multumita fetelor de 12 ani, dar si de alea isi bate joc facandule vaci, in diferite ocazii cand s-a intalnit cu ele la mare sau nu stiu unde, si el se credea Michael Jackson sau vreun zeu... si tu ai dreptate dar si ala. oarecum.
eram sigur ca o fana, ca am mai zis odata de el ca e un pamalau de mana a 2 si una tare in gura de 14 ani ma lua la amenintat laughing, asa ca nu aveam pretentii la altcineva si acum.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Acum fara misto sau vreo urma de resentimente, iti dai seama ce fac eu pe voturile tale, nu? Puteai la fel de bine sa-mi dai voturi pozitive, tot aia faceam pe ele.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Atat poti atat faci.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ma simt demoralizat.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Pai, ce sa zic? nasol. Atat poti sa simti atat simti.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Nu esti vodka, nu esti vin, esti doar pipi de rechin.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ma retrag, m-ai invins.

| kyliejenner a răspuns:

Din motive pe care nu o sa le stii niciodata.

| Garielu a răspuns:

Pentru ca era un fitos Justin Biber si nu o merita!

| ogeorgem a răspuns:

S-a saturat sa aiba grija de un copil

| coffeeoclock a răspuns:

Nu cred că cineva de pe TPU a stat lângă ei când s-au despărțit. Caută pe Google, ăla sigur îți spune ceva.