| nemuriciu a întrebat:

Din ce cauza culorile de pe ecranul telefonului se decoloreaza, sau mai bine zis chiar se schimba? De ex: din portocaliu se face violet, etc.
Dar daca il sting si il repornesc merge bine si totul e in regula. L-am lasat la incarcat ( fara sa umblu pe el) si cand m-am uitat daca mai trebuie' sa se incarce erau culorile schimbate? Si mai face cateodata figuri si poza(ecranu); se duce in sus, sau ramane o dungulita.
Telefon : Sony Ericsson w660i
Astept raspunsuri.

1 răspuns:
| DothGirl a răspuns:

Cred e ceva de la display! nu stiu exact dar cred ca e nevoie sa mergi cu el la un servis de tell. Papa