| mihaicat230 a întrebat:

Din ce iti poti face tigari atunci cand nu ai?
Am auzit ca se poate.

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Îți iei frumos foițe, dau dacă ești low buget folosești o foaie de caiet, o tai în formă dreptunghiulară, cât de lungă o vrei, dar nu prea lată, cât să poți să o rulezi dar să nu ai mult exces. Iei niște vată și o modelezi în formă de filtru, sau filtrul de la alte chiștoace, îl pui în capăt, după bagi frunze din grădina bunicii, ceai, urzici, fruze de nuc, iederă, ce găsești (dar ai grijă să nu fi făcut cuțu-cuțu pipi pe ele, nu vrei asta), pui în foiță, dacă vrei să fie metolate pui puțină (nu prea multă) aromă de baie cu mentă sau pin, dacă nu merge să dai și cu spray de mașină, rulezi totul și după ca să stea lipit prinzi cu super glue!
Merge, garantez!

| mihaicat230 explică (pentru FucktheSystem):

winking

| mihaicat230 explică (pentru FucktheSystem):

laughing) multumesc oricum, mi-am luat aparat

9 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Din tutun

| mihaicat230 explică (pentru ombladon):

laughing)

| ombladon a răspuns (pentru mihaicat230):

Nu este o gluma, poti cumpara tutun si tuburi speciale pentru tigari si ti le faci singur...

| mihaicat230 explică (pentru ombladon):

Stiu, am mai pus o intrebare astazi...dar nu am primit raspuns
sad

| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Din matase de porumb!
Sau din tutun.

Spet ca te-am ajutat!

| ronantunderbalde a răspuns:

Pai asa faceam eu, rulam gazon intr-o foaie de caiet si ii dadeam foc.
P.S:E putin iute pe limba.Dar super.
Alra metoda ar fi sa tai un pliculet cu ceai si sa pui frunzele alea acolo on rulou si sa pui un buretel acolo de unde tragi.
Sper ca te-am ajutat. Fundă.Pls?

| iulia1999 a răspuns:

Stiu ca prietenii mei luau o foaie si ii dadeau forma tigarii si ii dadeau foc si apoi trageau din ea