| SupradozaDeViseXD a întrebat:

Din clasa a -patra a nu mai ies afara decat cand merg la scoala sau sambata si duminica maxim o ora. Ce sa fac ca sa stau mai mult afara? Nu imi vine sa ies si ma simt aiurea in casa. Mai e si chiestia ca parintii sunt la tara si eu la oras cu bunicii.

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Daca nu iti vine sa iesi nu ai ce face! Si am si eu o colega care sta departe de parinti, si ii vine greu ...cu bunicii e mai naspa, ei au idei invechite, cu parintii te simti in largul tau, dar daca trebuie sa stai cu bunici alta alegere nu aihappy

Fa-ti prieteni, pe la bunicii tai pe acolo, si o prietena cu care ai sa poti sta jmaxim2 3 ore pe afara e bine, impartasiti impresii...etc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da