| Keyko a întrebat:

Din dragoste pentru masini pun aceasta intrebare : Deci exista o promotie la Ursus cu coduri si pot trimite un cod dar trebuie sa dau numarul de telefon. imi ia ceva bani? e vreo smecherie? raspuns urgent

9 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Coduri le poţi băga direct pe site-ul lor fără a mai trimite mesaj. Bănuiesc că dacă trimiţi sms o să te taxeze.
Nu uita să te înregistrezi pe site înainte de a introduce codul
http://ursus.ro/

| Keyko explică (pentru AdiSR):

Da pai asta intrebam. dar platesc ceva?

| Keyko explică (pentru AdiSR):

La asta ma refeream. tu ai trimis vreodata. si ai platit ceva?

| AdiSR a răspuns (pentru Keyko):

Bănuiesc că da, nu sunt sigur dar nu o să fie un sms cu suprataxă. Eu ţi-am oferit o alternativă, poate nu ştiai că poţi încărca codu' şi pe site-ul lor.

| AdiSR a răspuns (pentru Keyko):

Nu's un mare amator de promoţii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca trimit codul prin sms normal ca iti ia bani, daca te inscrii online e normal sa dai nr de telefon cum vrei sa te contacteze daca castigi?

| Keyko explică (pentru suntserios):

La asta ma refeream. dar tu ai treimis si daca da ai platit ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este legatura cu Dragoste si sex?

| Keyko explică (pentru anonim_4396):

Am pus intrebarea din dragoste pentru bani