| Elly4all a întrebat:

Din lipsa de ocupatie..hai sa conversam..de ce ti-ai ales tocmai avatarul pe care il ai? te impresioneaza intr-un fel?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avatarul pe care il am actualmente, ma reprezinta in totalitate, si mai ales luat impreuna cu citatul din Marquez. mi-as fi dorit totusi sa pot afisa un altul, insa...asta-i viata.

39 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Este chiar unul din cei doi ochi ai mei. Sunt vigilenta. Nu ma impresioneaza de loc, il am de cand ma stiu, bine ca nu este din sticla. Initial, am pus o fotografie dar unii nu a apreciat-o si imi dadeau numai raspunsuri "la misto" si am schimbat cu ochiul vigilent.

| DMV a răspuns:

E pisoiul meu din foto. Il cheama Nietzsche.

nony
| nony a răspuns:

Ai grija cu al meu. daca nu vrei parul permanent laughing.imediat te bag la multi voltiwinking.
Si ma caracterizeaza intr-un fel, la fel de imprevizibil, niciodata nu stii cand si unde te lovesc.

| hashe86 a răspuns:

Ma atrage tema sarutului.
sarutul asta radiografiat mi a placut la nebunie. in plus aduce si cu ceea ce studiez eu.

| inna a răspuns:

Poi am zis sa pun o poza cu mine happy...nu ma impresioneaza deloc laughing, asa am considerat pe moment.

| iulia_5454 a răspuns:

Mi-a placut nu neaparat ca ma impresioneaza. l-am luat de pe dc++ inseamna visare(sunt fana vita de vie si cautam melodia ''visare'')

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca's eu in poza.
Nu ma impresioneaza in niciun fel... cel putin pe minelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ador ochii albastri :X, dar din pacate ii am verzi sad de aceea m-am gandit sa imi pun poza cu un astfel de ochi...macar pe TPU sa sa ii am de culoare albastrawinking

| Leea1234 a răspuns:

Pai...sunt eu!
este poza mea!
puteam sa pun un avatar dragut, comic, dar am preferat sa-mi pun poza mea, pentru ca ceilalti utilizatori sa vada si infatisarea celui care ii raspunde!
ar fi bine daca si ceilalti utilizatori mi-ar urma exemplul!
tu ce parere ai?

| Fuxy a răspuns:

M-am gandit sa-l pun deoarece e un mesaj simplu PEACE! Toata lumea stie, dar nu toti accepta

| Elly4all explică:

Andruta. da ai dreptate.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Sincer, mi-am pus poza asta la avatar pentru ca imi place cum am iesit=)Cred ca o s-o schimb thinking

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ba nu, n-o mai schimbtongue=)

| Leea1234 a răspuns:

kiss
multumesc!

| SweetCandy a răspuns:

Pt k imi placea la nebunie cum e makeata tipabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| alma a răspuns:

Pentru ca-mi place.Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MAi bine ai pune mana sa faci ceva util, ca asa nu mai iesim niciodata din criza daca stam cu totii pe net si nu facem nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sint urit si mi-e rusine sa ma arat in public. Dar in acelasi timp pentru ca vreau sa shsokez, sa viseze femeile urit... sa fuga femeile de mine. Este ca suna aiurea? Da asa ebatting eyelashes

| viki a răspuns:

Este una dintre actritele mele preferate, Carmen Villalobos.:*

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mi se pare ca are o mutra simpatica tipa aia din poza...pare de gashca...Nu? Nu?

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

Este o fata care pare pierduta in aceasta lume si nu stie c vrea d la viata...sh da...ma caracterizeaza

| yadora a răspuns:

Sunt asemeni unui copil gingas cu sufletul sincer si curat si-mi place tot ce e frumos in lumea asta...Nimic nu e mai pur in tot universul decat o fiinta zglobie, iubitoare, onesta si cu un ras atat de colorat si frumos asemeni clinchetului unui cistal... o fetita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt eu cu cateva ciuperci in capbatting eyelashes nu e nimic impresionant...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te intereseaza si avatarul meu blushing, este un tablou pictat pentru mine de la "my love of my life"

| lifeForJesus a răspuns:

Pentru ca sunt OK... fly!

| Flav a răspuns:

Ma impresioneaza ca aveam 5 ani, si e o amintire dulce happy

| kuka a răspuns:

L-am ales pentru ca am de gand sa-mi fac un tatuaj cu acest model :}

| Elly4all explică:

@kuka, bravo tie este ff frumos.

| cutza a răspuns:

Pentru ca miau placut enorm pisoiasii...sunt foarte dragalasi...si culoarea verde la fel...